Oficialus "Vimergy" platintojas Baltijos šalyse | Nemokamas pristatymas nuo 99€ | Greitas pristatymas

Ametlik Vimergy edasimüüja Eestis | Tasuta saatmine SmartPosti automaati alates 75€ | Kiire tarne

Asmens duomenų tvarkymo politika e. Privatumo politika reglamentuoja asmens duomenų tvarkymą ir slapukų naudojimą “Teletalu OÜ” (toliau – Elusvali.ee) interneto svetainėje.

APIBRĖŽTYS

Asmens duomenų tvarkymas – tai bet kokia interneto svetainės naudotojo (toliau – naudotojas) asmens duomenų rinkimo, tvarkymo, saugojimo, taisymo ar ištrynimo veikla.

Vartotojai – tai visi asmenys, kurie lankosi svetainėje, naudojasi paslaugomis arba perduoda informaciją Elusvali.ee. Pavyzdžiui, skaitydami straipsnius, užsisakydami paslaugas arba susisiekdami su Elusvali.ee el. paštu.

Paslaugos – tai visi Elusvali.ee siūlomi nemokami ir mokami produktai bei paslaugos.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Naudodamasis Svetaine naudotojas sutinka, kad jo duomenys būtų tvarkomi pagal šią privatumo politiką.

Elusvali.ee toliau aprašytais būdais renka toliau nurodyto tipo asmeninę informaciją iš naudotojų per svetainę:

 • naudotojo el. pašto adresą – kai naudotojas užsiprenumeruoja adresatų sąrašą arba siunčia el. laišką;
 • naudotojo vardą, pavardę ir el. pašto adresą , kai naudotojas prašo informacijos;
 • svetainės lankomumo statistika – naudojant “Google Analytics”, “Facebook Pixel”.

ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMAS

Elusvali.ee naudoja asmens duomenis:

 • teikti paslaugą naudotojui, pavyzdžiui, sudaryti ir vykdyti sutartį, bendrauti su naudotoju, siųsti sąskaitas faktūras;
 • siųsti pranešimus į naudotojo el. pašto adresą apie naujus straipsnius, paslaugas ir akcijas, tačiau tik gavus išankstinį naudotojo sutikimą.

Elusvali.ee naudoja svetainės lankomumo statistiką, kad pagerintų svetainės naudotojų patirtį ir efektyviau vykdytų rinkodarą.

Vartotojas turi teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo asmens duomenys, išskyrus atvejus, kai tai būtina sutartiniam reikalavimui įvykdyti, įskaitant paslaugos teikimą.

ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS.

Trečioji šalis yra Elusvali.ee sutartinis partneris, kuris tvarko asmens duomenis ir per kurio produktą ar paslaugą Elusvali.ee teikia paslaugas naudotojui.

Elusvali.ee savo kasdienėms operacijoms pasitelkia trečiąsias šalis, kurios teikia:

 • elektroninio pašto persiuntimo ir valdymo sistema,
 • svetainės apgyvendinimas,
 • svetainės naudojimo statistikos analizė;
 • socialinės žiniasklaidos naudojimas ir socialinės žiniasklaidos statistikos analizė,
 • apskaitos programinės įrangos naudojimas.
 • “Teletalu OÜ” yra asmens duomenų valdytojas ir asmens duomenų, kurie reikalingi “Teletalu OÜ” mokėjimams bendrovei “Maksekeskus AS” atlikti, tvarkytojas.

Be ankstesniame punkte minėtų trečiųjų šalių, Elusvali.ee perduoda naudotojo asmens duomenis bendradarbiavimo partneriui. Tai daroma tik tiek, kiek būtina paslaugai naudotojui teikti.

ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMAS IR SAUGUMAS

Elusvali.ee saugos asmens duomenis tol, kol jie bus reikalingi tikslui, kuriam jie buvo surinkti, arba kol to reikalaus įstatymas. Pavyzdžiui, apskaitos informacija saugoma 7 metus nuo finansinių metų pabaigos, o el. pašto adresas adresų sąraše saugomas tol, kol naudotojas paprašo jį pašalinti.

Elusvali.ee imasi visų pagrįstų priemonių, kad apsaugotų tvarkomus asmens duomenis. Prieiga prie asmens duomenų keitimo ir tvarkymo suteikiama tik įgaliotiems asmenims, o visi naudotojų asmens duomenys laikomi konfidencialia informacija.

VARTOTOJO TEISĖS

Vartotojas turi teisę bet kuriuo metu:

 • prašyti prieigos prie savo duomenų;
 • prašyti ištaisyti, papildyti ar ištrinti asmens duomenis teisės aktuose numatytomis sąlygomis;
 • prašyti apriboti asmens duomenų tvarkymą;
 • prašyti perduoti asmens duomenis.

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, naudotojai turi išsiųsti atitinkamą prašymą adresu erki.laansalu@gmail.com.

Jei naudotojas yra “Elusväli” adresatų sąrašo narys, jis gali išsiregistruoti iš adresatų sąrašo ir atsisakyti tolesnių laiškų siuntimo, naudodamas el. laiško pabaigoje esančią nuorodą.

Norėdamas apriboti slapukų naudojimą, naudotojas gali nustatyti atitinkamas parinktis savo naršyklės nustatymuose.

Jei naudotojas mano, kad tvarkant asmens duomenis buvo pažeistos jo teisės, jis turi teisę kreiptis į Duomenų apsaugos inspekciją.

MISIJOS

“Elusväli” svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geresnę naudotojo patirtį, veiksmingesnę rinkodarą ir rinktų naudojimo statistiką.

Naudodamasis Elusvali.ee svetaine, naudotojas sutinka, kad slapukai būtų naudojami taip, kaip aprašyta šioje politikoje.

Slapukas – tai nedidelis teksto failas, kurį žiniatinklio naršyklė automatiškai išsaugo naudotojo naudojamame įrenginyje. Slapukus gali kurti įvairūs paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, “Google” ir “Facebook”. Slapukų failai nėra pavojingi jūsų kompiuteriui.

Yra dviejų tipų slapukai:

 1. Nuolatiniai slapukai, kurie visam laikui lieka slapukų faile naudotojo kompiuteryje. Jie gali būti naudojami, pavyzdžiui, atpažinti naudotoją kaip pakartotinį svetainės lankytoją ir pritaikyti svetainės turinį prie naudotojo poreikių arba rinkti statistinius duomenis.
 2. Sesijos slapukai yra laikini ir išnyksta, kai naudotojas palieka svetainę arba uždaro naršyklę. Sesijos slapukai gali būti naudojami tam tikroms svetainės funkcijoms įjungti, pavyzdžiui, paslaugai ar produktui užsakyti ir pan.

Slapukai naudojami informacijai apie svetainės naudojimą rinkti, kad ji būtų asmeniškesnė ir patogesnė naudotojams. Be to, slapukai padeda rinkti naudotojų statistinius duomenis, kurie gali padėti įvertinti ir pagerinti svetainės veikimą bei suteikti pagrindinius duomenis, reikalingus veiksmingai rinkodaros veiklai vykdyti.

Laikoma, kad naudotojas sutinka su slapukais, jei slapukų funkcija yra įjungta jo naršyklės nustatymuose. Naršyklės dažnai leidžia saugoti slapukus jūsų prietaise pagal numatytuosius nustatymus. Vartotojai gali išjungti arba panaikinti slapukų naudojimą savo įrenginyje pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei nenaudojate slapukų, svetainė gali neveikti tinkamai. Instrukcijų, kaip ištrinti ir nustatyti slapukus naršyklėje, rasite, pavyzdžiui, “Chrome”, ” Internet Explorer”.

Naudojimosi statistiniams duomenims rinkti Elusvali.ee naudoja “Google Analytics” paslaugą, kuri renka duomenis apie aplankytus tinklalapius, apsilankymo laiką, apsilankymų skaičių, naudotus įrenginius, įėjimo kanalus ir kitus statistinius duomenis.

Tačiau “Google Analytics” taip pat gali rinkti duomenis apie naudotojo veiklą nenaudodama slapukų failų. Kad “Google Analytics” negalėtų naudoti duomenų, naudotojas savo prietaise gali įdiegti “Google Analytics” atsisakymo naršyklės programą.

Daugiau informacijos apie ” Facebook” skelbimus ir ” Facebook Pixel” rasite paspaudę toliau pateiktas nuorodas.

PRIVATUMO SĄLYGŲ PAKEITIMAI

Elusvali.ee pasilieka teisę vienašališkai ir be išankstinio įspėjimo keisti privatumo politiką, kad užtikrintų teisės aktų laikymąsi. Naujausią privatumo politikos versiją visada galite rasti svetainėje.

Jei turite klausimų apie mūsų privatumo politiką ir duomenų tvarkymą, susisiekite su mumis adresu erki.laansalu@gmail.com.

Pirkinių krepštelis
Sign in

No account yet?

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų interneto svetainėje. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Shop
0 items Cart
My Account

Prisijunkite prie Pure Nature naujienlaiškio

Pirmieji sužinosite apie sveikus receptus ir geriausius pasiūlymus.