Gėrimai ir kokteiliai, Receptai

Gydomoji čiobrelių arbata

Gydomoji čiobrelių arbata

Jei nuolat tenka lankytis žmonių perpildytose vietose ir jaučiate, kad jums reikia papildomos apsaugos nuo įvairių virusų, čiobrelių arbata gali būti jūsų kasdienis pagalbininkas. Tai stipri antivirusinė arbata, kuri, be kita ko, padeda gydyti lėtines ligas, kurias sukelia tokie virusai kaip EBV, juostinė pūslelinė, herpeso virusai ir t.t. Čiobreliai – vienas iš daugiausiai antioksidantų turinčių maisto produktų, taip pat padeda nuo peršalimo ligų ir infekcijų bei yra naudingi tiems, kurių diena kupina streso.

Paruošimo instrukcija: į puodelį įdėkite kelias čiobrelių šakeles ir užpilkite karštu vandeniu. Palikite pastovėti mažiau nei 15 minučių. Jei norite, įpilkite gryno medaus ir (arba) citrinos sulčių, kad dar labiau sustiprintumėte gydomąsias čiobrelių savybes! Pasigaminkite čiobrelių arbatos, kuri kasdien padės jums pasitikėti savimi ir suteiks ramybės.

Patarimas: prieš užpilant čiobrelių šakeles, leiskite vandeniui šiek tiek atvėsti. Taip čiobreliai bus dar labiau naudingesni.

Tikimės, kad radote keletą jums patinkančių idėjų, kaip išlikti sveikiems ir energingiems. „Elusväli“ komanda linki jums sveikatos ir stiprybės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *