Receptai, Saldu

Braškių ir bananų ledų lazdelės

Gaivūs, vaisiniai braškių ir bananų ledai

Ar anksčiau esate gaminę ledus? Ledų gamyba dažnai atrodo didelis ir sudėtingas darbas, tačiau taip nebūtinai turi būti! Tai patvirtina šis sulčių-ledų receptas, kuriuo dalijamės su jumis. Šiame naminių ledų recepte susijungia prinokę bananai, saldžios braškės ir šviežiai spaustos apelsinų sultys – jokių sudėtingų ingredientų ar kreminio pieno. Nėra net cukraus. Norint pasigaminti šias gaivias sulčių lazdeles, nereikia ledų gaminimo aparato. Viskas, ko reikia šiems ledams, – tai galingas virtuvinis kombainas, kuris padės sutrinti mišinį, ir jūsų pasirinktos ledų formelės. Šie lediniai skanėstai taip pat naudingi sveikatai, todėl nebūtina apsiriboti tik vienu – įsidėkite į burną tris. 🙂

Kiekis: maždaug 8-10 mažesnės ledų lazdelės
Paruošimo laikas : 15 minučių + šaldymo laikas
Sunkumo lygis: lengvas
Jums reikės:

  • 225 g prinokusių bananų (maždaug 2 vidutinio dydžio bananai)
  • 400 g šaldytų braškių
  • 125 ml apelsinų sulčių
  • mėgstamų ledų lazdelių formų. Pageidautina, kad jos būtų pagamintas iš silikono, kad būtų galima lengvai išimti iš formos.

Kaip patiems pasigaminti ledų?

Visus ingredientus sumaišykite blenderiu iki vientisos masės ir padalinkite į ledų formeles. Laikykite ledus šaldiklyje bent 2 valandas arba kol ledai bus visiškai kieti ir tinkami valgyti. Ledus laikykite sandariame inde, šaldiklyje.

Parašykite komentarą